O firmie

Części motoryzacyjne

Ponad 10000 części i akcesoriów w jednym miejscu

W motoryzacji działamy już od 30 lat. Zajmujemy się dystrybucją części zamiennych wysokiej jakości ale to nie wszystko, ponieważ mamy w swojej ofercie również części oryginalne, a także akcesoria i chemię do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka i to nas wyróżnia!

Naszą ideą jest zaoferowanie dobrej jakości części w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalna obsługa klienta. Współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku i wspólnym dążeniu do celu, jakim jest stawanie się coraz lepszym.

To jednak nie wszystkie atuty, które czekają na Ciebie. Siłę naszego sklepu motoryzacyjnego stanowi wykwalifikowany, zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wielką pasją do motoryzacji. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę na branżowych szkoleniach oraz kursach. Nie da się ukryć, że to właśnie fachowy zespół, najlepszy wybór części oraz przystępne ceny sprawiają, że cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów.

Oferta naszej hurtowni samochodowej w Tarnowie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych oraz warsztatów.

Szeroki wybór produktów
Doświadczeni doradcy
Tylko sprawdzeni dostawcy
Wysokiej klasy zamienniki
Własny magazyn firmowy
Atrakcyjne ceny i rabaty
Dogodna lokalizacja
Produkty sprawdzonych marek

Zapraszamy do naszej hurtowni motoryzacyjnej w miejscowości Tarnów!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!