Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Firma Land Team działająca w obszarze dystrybucji części zamiennych OEM do pojazdów samochodowych w związku z rozpoczęciem nowego projektu w obszarze Aftermarket poszukuje kandydatów do pracy w dziale sprzedaży. stanowisko: Specjalista ds. Części Zamiennych

Obowiązki:

  • współpraca z dostawcami
  • aktywna sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • nadzorowanie jakości i terminowości zamówień
  • inne obowiązki w dziale części i akcesoriów

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania w niej priorytetów
  • doświadczenie na stanowisku doradcy ds. sprzedaży części lub zbliżonym
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie, samodzielność i otwartość
  • znajomość techniki sprzedaży
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Land Team - sklep motoryzacyjny Kraków to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!

xxx