Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Firma Land Team działająca w obszarze dystrybucji części zamiennych OEM do pojazdów samochodowych w związku z rozpoczęciem nowego projektu w obszarze Aftermarket poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Obowiązki:

  • organizowanie sieci sprzedaży
  • szkolenie personelu firm współpracujących w zakresie wiedzy o produkcie
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami
  • monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży
  • posprzedażowa obsługa klientów
  • bieżące raportowanie działań

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania w niej priorytetów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie, samodzielność i otwartość
  • znajomość techniki sprzedaży
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Land Team - sklep motoryzacyjny Kraków to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!

xxx