Land Team ruszył na pełnych obrotach!

Za nami wielkie otwarcie Land Teamu, które odbyło się w dniach 17-18 marca 2022 r. Wydarzeniu towarzyszyły śniadania biznesowe dla obecnych i potencjalnych klientów, akcja PitStop, ProfiPower Tour i wiele innych. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami, mieliśmy okazję się spotkać, poznać, porozmawiać o motoryzacyjnych potrzebach i świetnie spędzić razem czas!

W otwarciu Land Team wzięło udział około 150 osób. Dzięki poluzowaniu restrykcji COVID-owych mogliśmy wraz z przedstawicielami sieci ProfiAuto zorganizować i przeprowadzić:

  • PitStop – wydarzenie, podczas którego krakowscy kierowcy mogli za darmo sprawić stan techniczny swoich samochodów. Z okazji otwarcia Land Team mechanicy z pobliskich ProfiAuto Serwisów za darmo zbadali kondycję 40 pojazdów.
  • ProfiPower Tour – w partnerskich serwisach motoryzacyjnych miały miejsce specjalne spotkania z mechanikami z udziałem pokazowego serwisowego VAN-a ProfiAuto. Pozwoliły one właścicielom serwisów i ich pracownikom zapoznać się z możliwościami wsparcia sieci oraz rozpocząć pracę nad ofertą w pełni dopasowaną do potrzeb kierowców.
  • Śniadania biznesowe, które były stałym elementem każdego z dni otwartych. Podczas nich z obecnymi i potencjalnymi klientami Land Team rozmawialiśmy o nowych projektach oraz współpracy w przyszłości. To stosunkowo nowa forma dotarcia do kontrahentów, która doskonale sprawdza się przy okazji inauguracji działalności nowych punktów sieci.
  • Spotkania z dostawcami i prezentacje ich produktów – w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele marek ATE, ATH HEINL, DENSO, FEBI, ENI, ENERGY, MILWAUKEE®, MONROE, NGK, NORFI, PHILIPS, TEXA, VARTA, XTON .

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w otwarciu naszego sklepu pod szyldem ProfiAuto! Serdecznie zachęcamy do odwiedzania nas przy ul. Zakopiańskiej 129 w Krakowie, gdzie czekają na Państwa motoryzacyjni eksperci, mający do dyspozycji ponad 350 000 referencji pochodzących od 250 światowych dostawców.

Do zobaczenia!

xxx